Hakkımızda

1

 

Derneğimize yakın ve yetişebildiğimiz bölgelerdeki ihtiyaç sahibi kimselere ihtiyaç duydukları yardımları sağlamak, öksüz, yetim ve tüm çocuklara ve gençlere her alanda yardımcı olmak, rehabilite olmalarını sağlayarak topluma kazandırmak, ihtiyaç duyulan maddi, manevi, gıda, giyim yardımında bulunmak, gençleri iş ve aş sahibi yapmak.

Ülkemizin kanayan yarası haline gelen eğitimsizlik, ahlaki çöküntü ve kötü ortamlardan gençlerimizi, çocuklarımızı uzaklaştırarak sosyalleşmenin ve kültürlü, ahlaklı, bilinçli birer birey olarak yetişmeleri için onlara eğitim desteğinde bulunmak toplumsal görevlerimizdendir.

Bunun yanında geleneksel olarak düzenlediğimiz gezilerimizde dayanışma, yardımlaşma, kardeşlik gibi çağımızın unutulmaya başlayan değerlerimizi sürekli canlı tutmak, spor faliyetlerinde bulunmak çalışmalarımız arasındadır.

Her yıl düzenlenen kermesimizle de hem insanları kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturuyor hemde kazanılan maddi kaynaklarla daha çok insana eğitim, maddi yardım, gıda, erzak, giyim yardımında bulunuyoruz.